Ogłoszenia - Parafia p.w. Trójcy Świętej w Połajewie

Parafia p.w. Świętej Trójcy w Połajewie

Ogłoszenia

Artykuły

III Niedziela Adwentu – 16.12.2018 r.

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Jeszcze raz serdecznie witam w naszej wspólnocie parafialnej ks. prał. Janusza Ogrodowczyka. Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek pół godziny przed mszami. Porządek mszy świętych w czasie rekolekcji: w poniedziałek: godz. 9.00, 11.00, 18.00 w kościele i 16.30 – Przewóz. We wtorek: godz. 10.00 i 18.00 w kościele i 16.30 w kaplicy. Ofiary składane na tacę jutro i we wtorek będą wyrazem wdzięczności dla Księdza Rekolekcjonisty.

2.Można zgłaszać w zakrystii chorych, których odwiedzę w najbliższy piątek do południa.

3.Bóg zapłać p. Grzegorzowi Krawczakowi z Przedłuża za wywiezienie zwiędłych kwiatów z cmentarza.

4. Są jeszcze do nabycia świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Mała świeca 5 zł., duża 15 zł. Jest również do nabycia opłatek. Ofiary z opłatka przeznaczone na wynagrodzenie dla p.  organisty. Można nabyć w zakrystii.

5. Ofiarę na remont wieży kościoła złożono anonimowo z Przedłuża – 300 zł. Bóg zapłać.

6. W czwartek pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Genowefę Bilicką z Rudzka Dużego. Polećmy Ją miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek…

7. Jest nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcam do nabycia i lektury.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najlepsze życzenia, wszystkim wam życzę dobrego przeżycia rekolekcji i Bożego błogosławieństwa – Szczęść Boże.

16 grudnia 2018