Ogłoszenia

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Ogłoszenia Parafialne
XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022r.

 

 1. W ostatnie dni czerwca zachęcam do odmawiania codziennie Litanii do Najświętszego Serca Pana Janusa - w świątyni po Mszy św., lub w gronie rodzinnym czy indywidualnie.

 2. W tym tygodniu obchodzić będziemy:

  w środę - Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,

  - z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź w kościele od godz. 17.30.

  - a w pierwszą sobotę miesiąca różaniec po Mszy św. o godz. 18.00.

  Serdecznie zapraszam.

 3. U wejścia do świątyni jest do nabycia nowy numer tygodnika katolickiego IDZIEMY, a w nim m.in. o trudnej sytuacji w czasie wakacji i urlopów przez inflację. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

 4. Bóg zapłać asyście, dziewczynkom sypiącym kwiaty, ministrantom, wszystkich parafianom i gościom za aktywne uczestniczenie w Oktawie Bożego Ciała i w nabożeństwie czerwcowym.

 5. Bóg zapłać za ofiarę od Połajewo Wieś i anonimowo oraz ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną.

 6. Zapraszam na modlitwę za swe rodziny wszystkich chętnych wraz ze Wspólnotą Matek i Ojców w modlitwie w czwartek na godz. 19.00.

 7. Zapraszam na pielgrzymkę parafialną po Małopolsce w dniach 05-09. 09. 2022r. Podróżować będziemy przez Kraków, Łagiewniki, Oświęcim i Zakopane. Program pielgrzymki na stronie parafialnej w zakładce Aktualności.

 8. Parafia w Piotrkowie Kujawskim zaprasza na pielgrzymkę Szlakiem św. Jakuba w Hiszpanii od 20 do 30 sierpnia. Program na stronie internetowej parafii w aktualnościach.

 9. Dziękuję za wspólną troskę o miejsce spoczynku naszych bliskich. Wypalone znicze i zniszczone bukiety po posprzątaniu grobów zabierajmy ze sobą.

 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia, parafianom i gościom, oraz wszystkim uczestnikom liturgii życzę zdrowia, radości i pokoju, a uczniom i urlopowiczom bezpiecznego wypoczynku – Szczęść Boże.