Ogłoszenia

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

XVIII Niedziela Zwykła

02.08.2020 r.

 1. Apel Byskupa Włocławskiego o narastającej agresji względem chrześcijaństwa i jego symboli.

 2. W sobotę rozpoczeliśmy sierpień - miesiąc abstynencji, pod hasłem Dumny Naród Wolny i Trzeźwy. Nasza wstrzemieźliwość od alkoholu niech będzie wyrazem wdzięczności wszystkim tym, którzy walczyli o wolnośc naszego narodu.

 3. W tym tygodniu przypada:

  - 6 sierpnia - Święto Przemienienia Pańskiego - Msza św. o godz. 18.00, a także pierwszy czwartek miesiąca – pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za kapłanów i o powołania,

  - pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30, a po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam.

 4. Jest nowy numer tygodnika Idziemy, a w nim bardzo ciekawe artykuły o cechach i wartościach, za które oddali swe życie powstańcy warszawscy.

 5. Zachęcam również do nabycia biografii kapłanów męczenników II wojny światowej z okolic Piotrkowa Kujawskiego pt. Śladami męczenników.

 6. Bóg zapłać za ofiarę na renowacje naszej świątyni parafialnej.

 7. Za tydzień w niedzielę na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św.

 8. Zapraszam chętnych do Koła Żywego Różańca i nominowanych do Rady Parafialnej.

 9. Pamiętajmy w czasie wakacji i urlopów o Panu Bogu, o modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.

 10. Organizowana pielgrzymka parafialna po południowo-wschodnich kresach Polski odbędzie się w nowym terminie 21-25.09.2020r. Zapraszam chętnych.

 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najlepsze życzenia. Parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa – Szczęść Boże!