Ogłoszenia

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Ogłoszenia Parafialne

5 Niedziela Zwykła – 05.02.2023r.

 

 1. W tym tygodniu w sobotę 11 lutego w Światowy Dzień Chorego modlić się będziemy do NMP z Lourdes o Jej wstawiennictwo dla wszystkich osób starszych, chorych i cierpiących oraz za Służbę Zdrowia, lekarzy, pielęgniarki, opiekunów i woluntariuszy chorych.
  Zapraszam na godz. 16.00

 2. Jest nowy numer tygodnika katolickiego Idziemy, a w nim m.in. Jak rozmawiać z nastolatkami.

  Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej.

 3. W czwartek na godz. 19.00 zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie wraz z grupą Ojców i Matek w modlitewnej.

 4. Dziękuję, trzem Paniom oraz grupie młodych chłopaków za poświęcony czas i pracę przy rozbieraniu szopki bożonarodzeniowej, wynoszeniu choinek i odświeżeniu świątyni. Bóg zapłać.

 5. Rektorat WSD we Włocławku zaprasza młodzież na rekolekcje dla maturzystów. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej.

 6. Proszę, by przy sprzątaniu grobów - liście i suche kwiaty z ziemią wyrzucać na przeznaczone do tego miejsce na końcu cmentarza. Tylko plastik i szkło do kontenerów. Bóg zapłać.

 7. Solenizantom i jubilatom składam najlepsze życzenia, wszystkim Wam życzę dużo zdrowia i błogosławionego tygodnia, a dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku. Szczęść Boże.

 8. W tym tygodniu do wieczności odszedł + Paweł Paluszewski z Połajewa l. 69. Polećmy go Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek