XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2018 r.

1. W piątek przeżywaliśmy w naszej parafii Uroczystość parafialną ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w jej przygotowanie i przebieg: p. Lidce Racinowskiej, p. Beacie – organistce, lektorkom, ministrantom, wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej uroczystości. Serdeczne podziękowania dla grupy seniorów za ofiarowany bukiet róż dla Matki Bożej.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

3. Bóg zapłać za ofiary na remont dachu wieży kościoła.

4.Za tydzień ofiary na zapłacenie faktury za malowanie wieży kościoła.

5. Są do nabycia dwa ostatnie numery tygodnika Idziemy. Są również kalendarze na rok 2018.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże.

18 listopada 2018