Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

V Niedziela Wielkiego Postu – 18.03.2018 r.

1. W ubiegłym tygodniu przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie dziękuję, p. Lidii Racinowskiej, p. Alinie Nowak, p. Trenie Nawrockiej, p. Beacie i Michałowi, ministrantom, paniom w kuchni za pomoc w dobrym  przeżyciu czasu rekolekcji. Bóg zapłać wszystkim za udział w rekolekcjach. Jeżeli ktoś by chciał jeszcze skorzystać ze spowiedzi może to uczynić w tygodniu przed mszą św. do Wielkiej Środy (poza niedzielą).

2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Święcenie palm przed każdą Mszą Świętą. Msza św. o godz. 10.00 rozpocznie się przed kościołem – procesja z palmami. 

3. W tym tygodniu ze względu na spowiedź w Piotrkowie nowenna będzie we wtorek o godz. 16.00. Również z racji spowiedzi w Piotrkowie w czwartek nie będzie Drogi Krzyżowej w kaplicy.

4. Serdecznie proszę o zgłoszenie się po listy na zbiórkę na kwiaty do Grobu Pańskiego z poszczególnych tras kolędowych.

5. Do wtorku do godz. 8.30 można przywieźć zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny i zostawić na podwórzu plebanii. W ten sposób możemy pomóc misjonarzom.

6. Można zgłaszać chorych do odwiedzin z Komunią Św. Odwiedziny będą w najbliższy wtorek do południa.

7. W piątek o godz. 20.00 spotkanie Matek i Ojców w modlitwie. Serdecznie zapraszam.

8. Za tydzień taca na ogrzewanie kościoła i kaplicy.

9. Zapowiedzi przedślubne:

I. Adrian Adam Karolczak, kawaler, rzym. kat., par. Połajewo

Monika Budkiewicz, panna, rzym. kat., par. Sadlno

10. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Teresę Gralak z Nowej Wsi, Henrykę Szewczyk z Rudzka Dużego, Feliksa Dąbrowskiego z Radziejowa (pochodzącego z Rudzka D.) i Eugeniusza Chmielewskiego z  Rudzka Małego. Polećmy ich miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek…

11. Jest nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcam nabycia i lektury.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom, składam najlepsze życzenia, wszystkim życzę dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia – Szczęść Boże.

19 marca 2018